Teie ostukorv : 0 kaupa
Kokku : 0,00 €
Teie ostukorv on veel tühi!
Värskenda

TELLIMINE

Oste on võimalik sooritada kasutajaks registreerudes kui ka ilma registreerumata.

Ilma registreerumata alustage ostu sooritamist nii, valige sobiv toode ning lisage ostukorvi. Kui olete lisanud toote ostukorvi ei kohusta see Teid veel ostma, kuid tellimuse kinnitamiseni on toode saadaval ka teistele kasutajatele. Jälgides ekraanile ilmuvaid juhiseid täitke palun kõik ostukorviga seonduvad tärniga tähistatud väljad ning valige sobivad maksmise- ja kohaletoimetamise viisid. Kui tellimus on esitatud, jõuab Teie poolt sisestatud e-posti aadressile mõne minutiga tellimuse kinnitus. Kui Te ei ole tunni aja jooksul kinnitust saanud, palun kontakteeruge meiega telefonil (+372) 58056960.

Kasutajaks registreerudes on Teil võimalik osa saada Doversoft OÜ poolt korraldatavatet sooduskampaaniatest, näha oma tellimuste ajalugu ja salvestada ostukorve. Registreerumiseks vajutage lehe päises oleval lingil Registreeru. Seal täitke vajalikud tärniga märgitud väljad. Kui registreerumine õnnestus, tuleb Teie poolt sisestatud e-posti aadressile registreerumise kinnitus. Edasi toimub kõik nagu ilma registreerumiseta tellimise puhul, kuid eeliseks on see, et järgmistel kordadel pole vaja enam eraldi aadressi ja muid andmeid sisestada, need on juba olemas. Valige sobiv toode ning lisage ostukorvi. Kui olete lisanud toote ostukorvi, ei kohusta see Teid veel ostma, kuid kuni tellimuse kinnitamiseni on toode saadaval ka teistele kasutajatele. Jälgides ekraanile ilmuvaid juhiseid, täitke palun kõik ostukorviga seonduvad tärniga tähistatud väljad ning valige sobivad maksmise- ja kohaletoimetamise viisid.

Kui Te valite tasumiseks ettemaksu arve või interneti panga ja ei ole 5 kalendripäeva jooksul alates tellimuse vormistamisest tasunud Tellimuse eest, tühistab Doversoft OÜ Teie tellimuse.

 

HIND JA MAKSMINE

Kõikide kaupade juures saab klient seadistada kas hinnad sisaldavad käibemaksu 20% või mitte. Euroopa Ühenduse sisene kaupade liikumine (import-eksport) on tollivaba ja mingeid täiendavaid maksusid ei lisandu.

Ostude eest tasumiseks on võimalik valida järgmiste makseviiside vahel:

Saate kiirelt ja mugavalt tasuda Swedbanki internetipanga kaudu.

 KOHALETOIMETAMINE

Sõltuvalt valitud meetodi maksumusest lisandub kohaletoimetamistasu kauba summale tellimuse sooritamisel. Laos olemasolev kaup postitatakse Teile kolme tööpäeva jooksul pärast kauba eest tasumist. Lõplik tarneaeg sõltub valitud transpordiviisist. Valida on võimalik järgmiste kohaletoimetamisviiside vahel:

Tasuta kohaletoimetamine - kui tellimuse kogusumma ületab 45 eur + km, toimetatakse ostetud kaubad Eesti piires tasuta kohale.

Kuller koju kätte – 5,00 eur.

Paindlike kättetoimetamistingimustega teenus üle kogu Eesti. Teile helistatakse ette ja lepitakse kokku kättetoimetamiseks sobiv päev ning kellaajavahemik. Kuller toimetab kaupa ainult tööpäevadel 8.00-17.00

TAGASTAMINE JA GARANTII

Teil on õigus tellitud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada, kui need mingil põhjusel ei sobi. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Doversoft OÜ võib keelduda kaupa või pakendit tagasi võtmast, kui see on rikutud. Kui soovite toodet tagastada, saatke palun enne postitamist teavitus aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. kuhu palume märkida järgnev info: tellija nimi, arve number, tagastatava toote nimetus ning arveldusarve number. Raha tagastatud kauba eest kantakse Teie arveldusarvele 7 päeva jooksul peale kauba meile tagasi jõudmist. Kauba saatekulu ja tagasisaatmise kulu tagastamisele ei kuulu.

PRIVAATSUS

Kõiki ostja poolt Doversoft OÜ'le edastatud andmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja vajadusel täiendava informatsiooni andmiseks. Doversoft OÜ kinnitab, et kõiki kliendi poolt internetipoele avaldatud andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to Livejournal